Aysima Zemin
Aysima Zemin
Zemin Kaplama

AYSİMA ZEMİN

Aysima Zemin, Ümraniye, İstanbul bölgesinde zemin kaplama hizmetleri sunan bir işletmedir. Özellikle PVC Zemin Kaplama, Bazalt Silim Cilalama Uygulaması, Beton Elmas Silim, Beton Tam Parlak Uygulaması, Beton Silikat Sealer Uygulaması ve Beton Silim Uygulaması alanlarında hizmet veren Aysima Zemin, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ümraniye, İstanbul5.0
görsel_2026-09-18_145903326
1/6
Aysima Zemin

Aysima Zemin

eFixed Doğrulamalı

5.0

Puan

Aktif

Durum

Ümraniye, İstanbul

Bölge

Galeri

Çalışmalarımızdan kareler

6 görsel
02Detaylar

Hizmet detayları

Sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve uygulama örnekleri.

Zemin Kaplama

Mekanlarınıza estetik ve fonksiyonel çözümler sunan zemin kaplama uygulamaları, kullanım alanının ihtiyaçlarına uygun olarak profesyonelce gerçekleştirilir. Konutlardan ticari alanlara kadar geniş bir yelpazede uygulanan bu hizmet, tabanın aşınmaya dayanıklı zemin yapısına kavuşmasını sağlar. Yüksek darbe direnci ve kolay temizlenebilir yüzey özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar. Şık tasarım alternatifleri ile mekanların görsel kalitesini artırırken ısı ve ses yalıtımı süreçlerine de katkıda bulunur. Uzman ekibimiz tarafından titizlikle uygulanan kaliteli zemin kaplama çözümleri, alanlarınıza hijyenik, güvenli ve modern bir atmosfer kazandırır. Zeminlerinizin estetiğini ve dayanıklılığını artırmak için profesyonel zemin kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Bazalt Silim Cilalama Uygulaması

Bazalt silim cilalama uygulaması, doğal taş yüzeylerin temizlenmesi, yüzey bozukluklarının giderilmesi, çiziklerin azaltılması, matlığın ortadan kaldırılması ve taşın estetik görünümünün iyileştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen profesyonel bir zemin bakım ve yenileme işlemidir. Özellikle bazalt zemin, bazalt merdiven, bazalt karo, bazalt döşeme, bazalt tezgâh ve bazalt kaplama gibi alanlarda uygulanan bu işlem, yüzeyin kullanım koşullarına ve mevcut deformasyon seviyesine göre farklı aşamalardan oluşabilir.


Beton Elmas Silim

Beton elmas silim, beton yüzeyin elmas segmentli aşındırıcılar takılmış planya ve silim makineleriyle kontrollü biçimde aşındırılması işlemidir. Amaç, yüzeydeki zayıf şerbet tabakasını kaldırmak, kot farklarını gidermek ve altındaki sağlam betonu ortaya çıkarmaktır. Bu yönüyle elmas silim, hem tek başına bir bitiş yöntemi hem de parlatma, epoksi ya da sertleştirici uygulamalarının ön hazırlığıdır.


Beton Silikat Sealer Uygulaması

Beton silikat sealer uygulaması, silikat esaslı emdirici kimyasalın beton yüzeye nüfuz ettirilerek betonun bünyesindeki serbest kirecle kimyasal tepkimeye girmesi esasına dayanır. Bu tepkime sonucunda betonun kılcal boşlukları içeriden doldurulur ve yüzey, film oluşturan bir kaplama olmadan sertleşir. Yüzeyde kalkabilecek bir tabaka bulunmadığı için sonuç, betonun kendi dokusuyla bütünleşmiş kalıcı bir sertlik olur.


Beton Silim Uygulaması

Beton silim uygulaması, beton zemin yüzeyinin makineyle kontrollü biçimde aşındırılarak düzeltilmesi ve kullanım amacına uygun bir bitişe hazırlanmasıdır. Silim; yüzeydeki gevşek tabakayı, eski kaplama artıklarını ve kot farklarını ortadan kaldırarak zeminin altındaki sağlam betonu ortaya çıkarır. Bu yönüyle hem başlı başına bir yenileme yöntemi hem de sonrasında yapılacak parlatma, cila ve epoksi çalışmalarının temelidir.


Beton Tam Parlak Uygulaması

Beton tam parlak uygulaması, beton yüzeyin kaba gritten başlayıp çok yüksek gritlere kadar ilerleyen elmas aşındırıcı kademeleriyle işlenmesi ve her kademede bir öncekinin izlerinin tamamen kaldırılmasıyla elde edilen bir bitiş yöntemidir. Süreç sonunda beton, üzerine ilave bir kaplama atılmadan kendi yapısıyla parlar; ışığı yansıtan, yoğun ve kapalı bir yüzey ortaya çıkar.


Beton Tozumazlık Cila Uygulaması

Beton yüzeyinde oluşan ince şerbet tabakası, zamanla trafik ve temizlik etkisiyle dağılarak sürekli toz kalkmasına neden olur. Kürlemesi eksik kalmış, erken kurumuş veya yüzeyi yeterince mühürlenmemiş zeminlerde bu sorun daha belirgindir. Beton tozumazlık cila uygulaması, bu gevşek tabakayı ortadan kaldırıp yüzeyi sertleştirerek toz kaynağını kalıcı biçimde kapatmayı amaçlar.


Çimento Bazlı Terrazo Silim Parlatma

Çimento bazlı terrazo silim parlatma uygulaması, zaman içerisinde kullanım nedeniyle matlaşan, çizilen, kirlenen, yüzeyinde aşınmalar meydana gelen ve eski görünümünü kaybeden terrazo zeminlerin profesyonel ekipmanlar kullanılarak yenilenmesi işlemidir. Çimento bazlı terrazo zeminler dayanıklı ve uzun ömürlü yüzeyler olmalarına rağmen, yoğun kullanım ve yanlış temizlik uygulamaları nedeniyle zamanla yüzey parlaklığını kaybedebilir. Bu gibi durumlarda terrazo zemin silim, terrazo zemin parlatma ve terrazo zemin cilalama işlemleri uygulanarak zeminin daha temiz, düzgün, bakımlı ve estetik bir görünüme kavuşması sağlanabilir.

Epoksi Bazlı Terrazo Silim Parlatma

Epoksi bazlı terrazo silim parlatma uygulaması, zaman içerisinde kullanım nedeniyle matlaşan, yüzeyinde çizikler ve aşınmalar oluşan, parlaklığını kaybeden veya eski görünümünü yitiren epoksi bazlı terrazo zeminlerin profesyonel yöntemlerle yenilenmesi, yüzeyinin düzgünleştirilmesi ve estetik görünümünün iyileştirilmesi işlemidir. Epoksi bazlı terrazo zeminler; dekoratif görünümü, dayanıklılığı ve farklı renk seçenekleri sayesinde birçok iç mekânda tercih edilen özel zemin uygulamalarından biridir. Zaman içerisinde yoğun kullanım, yaya trafiği, sürtünme, yanlış temizlik ürünleri ve mekanik etkiler nedeniyle epoksi terrazo zeminlerde matlaşma, çizilme, yüzeysel aşınma ve parlaklık kaybı meydana gelebilir. Bu durumda profesyonel epoksi terrazo silim, epoksi terrazo parlatma, epoksi terrazo polisaj ve epoksi terrazo zemin yenileme uygulamaları ile mevcut yüzeyin yeniden düzenlenmesi mümkündür.


Epoksi Boya ve Çizgi Uygulaması

Epoksi boya ve çizgi uygulaması, zeminin epoksi esaslı kaplama ile korunmasının yanında; yaya yolları, araç güzergâhları, depolama adaları, yangın ekipmanı ve acil çıkış bölgelerinin renkli epoksi çizgilerle işaretlenmesini kapsar. Böylece zemin hem dayanıklı bir yüzey kazanır hem de tesis içi trafik düzeni görsel olarak tanımlanmış olur.


Mermer Keçe Temizlik Uygulaması

Mermer keçe temizlik uygulaması, mermer yüzeyde biriken kir tabakasının, eski cila kalıntılarının ve temizlik ürünlerinden kalan filmin keçe pedler yardımıyla alınması işlemidir. Aşındırıcı bir silim yapılmadığı için taştan kot alınmaz; yalnızca yüzeyi matlaştıran yabancı tabaka kaldırılır ve mermerin kendi dokusu yeniden ortaya çıkar.


Mermer Özel Kristalize Cila Parlatma Uygulaması

Mermer özel kristalize cila parlatma uygulaması, asidik yapıdaki kristalizasyon kimyasalının çelik yün veya özel pedler yardımıyla mermer yüzeye sürtünme ısısı ve basınç altında işlenmesi esasına dayanır. Bu sırada mermerin bünyesindeki kalsiyum karbonat ile kimyasal arasında bir tepkime gerçekleşir ve yüzeyde mermerle bütünleşmiş, ince ve sert bir kristalize cila tabakası oluşur.


Paledyen Silim Cilalama Uygulaması

Paledyen silim cilalama uygulaması, paledyen doğal taşla kaplanmış zeminlerin elmas aşındırıcılarla kademeli olarak silinmesi ve ardından taşın yapısına uygun cila kademeleriyle bitirilmesi işlemidir. Doğal taş kaplamalarda plakalar arasında oluşan kot farkları ve derz taşmaları, ancak yerinde yapılan silimle tek bir düzleme indirilebilir.

PVC Zemin Kaplama

Yoğun yaya trafiğine sahip alanlar için ideal bir tercih olan PVC zemin kaplama, yüksek esneklik ve üstün dayanıklılık özellikleri sunar. Antibakteriyel zemin yapısı sayesinde hastane, okul ve ofis gibi hijyenin kritik olduğu alanlarda güvenle tercih edilir. Suya ve neme karşı tam direnç gösteren vinil zemin kaplama sistemleri, leke tutmaz yüzeyi ile pratik temizlik imkanı sağlar. Farklı renk ve desen seçenekleri ile her türlü mimari konsepte kolayca uyum sağlar. Kaymaz yüzey dokusu, mekanlarda ekstra güvenli zemin ortamı oluşturur. Bütçe dostu ve uzun ömürlü PVC kaplama çözümlerimiz ile alanlarınıza konforlu ve modern bir dokunuş yapabilirsiniz.

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı?

Aysima Zemin ekibiyle iletişime geçin, ihtiyacınıza özel çözüm sunalım.

İletişime Geç
04Hizmet Ağı

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Aysima Zemin olarak aşağıdaki şehir ve ilçelere profesyonel ekibimizle hizmet sağlıyoruz.

İstanbul

1
Ümraniye
05İletişim

Bize ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, soru sormak veya randevu oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Kanalları

Telefon

05531743256

WhatsApp

Hızlı Mesaj Gönder

E-Posta

info@aysimazemin.com.tr

Adres

Esenşehir, Atatürk Caddesi & Rasim Sokak No:14, 34776 Ümraniye/İstanbul

Konum

06Kurumsal

Biz kimiz

Aysima Zemin

Aysima Zemin

Ümraniye, İstanbul

Aysima Zemin, Ümraniye, İstanbul bölgesinde zemin kaplama hizmetleri sunan bir işletmedir. Özellikle PVC Zemin Kaplama, Bazalt Silim Cilalama Uygulaması, Beton Elmas Silim, Beton Tam Parlak Uygulaması, Beton Silikat Sealer Uygulaması ve Beton Silim Uygulaması alanlarında hizmet veren Aysima Zemin, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunmaktadır.

Aysima Zemin'nin hizmet noktası Ümraniye, İstanbul bölgesinde bulunmakta olup Ümraniye bölgelerinden gelen müşterilere de hizmet vermektedir.

Zemin kaplama ile ilgili bir ihtiyacınız varsa, Aysima Zemin üzerinden hizmet detayları hakkında bilgi alabilir; telefon, WhatsApp veya teklif talebi kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

görsel_2026-09-18_145903326
görsel_2026-09-18_145858462
görsel_2026-09-18_145852933
görsel_2026-09-18_145846974
görsel_2026-09-18_145840268
görsel_2026-09-18_145833148
07Referanslar

Müşterilerimiz ne diyor?

Gerçek müşteriler, gerçek deneyimler — siz de Aysima Zemin ailesine katılın.

Deneyiminizi Paylaşın

Aysima Zemin hakkındaki görüşleriniz diğer müşterilere yol gösterir.

Puanınız

0/255

Son Adım

Hemen iletişime geçin

Uzman ekibimiz, ihtiyacınız olan çözümleri sunmak için hazır. Dilediğiniz kanaldan bize ulaşabilir, anında teklif veya randevu alabilirsiniz.

Aysima Zemin

Aysima Zemin

Aysima Zemin, size en iyi hizmeti sunmak için eFixed altyapısı üzerinden güvenli ve profesyonel hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres

Esenşehir, Atatürk Caddesi & Rasim Sokak No:14, 34776 Ümraniye/İstanbul

© 2026 Aysima Zemin. Tüm hakları saklıdır.
Altyapı:eFixed
Aysima Zemin – Zemin Kaplama | eFixed